1

İLETİŞİM

 

WEDCO’ya direkt hattınız var! Her zaman tüm sorularınız için doğru kişiyi bulacaksınız. Herhangi bir zamanda bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

 

 

YÖNETİM

 

Edip Bayizit
Yönetim Kurulu Başkanı-Şirket Sahibi

T +43 1 480 2770-0
F +43 1 480 2770-15
office@wedco.at

Thomas Fietz
Genel Müdür

T +43 1 480 2770-35
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 137

fietz@wedco.at

Horst Payr
Teknik yönetim, imza yetkilisi

T +43 1 480 2770-19
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 343 57 97

payr@wedco.at

 

TEKNİK TAVSİYE & SATIŞ

 

Dominik Jurin
Satış Müdürü

T +43 1 480 2770-0
F +43 1 480 2770-15
jurin@wedco.at

Kurt Miklavc
Teknik Danışmanlık ve Satış

Steiermark, Karintiya ve Güney Burgenland

T +43 1 480 2770-0
miklavc@wedco.at

Werner Schall
Teknik Danışmanlık ve Satış
Doğu Yukarı Avusturya ve

Batı Aşağı Avusturya

T +43 1 480 2770-0
schall@wedco.at

Tahir Tosun
Teknik Danışmanlık ve Satış
Viyana, Doğu Aşağı Avusturya ve

Kuzey Burgenland

T +43 1 480 2770-0
tosun@wedco.at

Alfons Kocher
Teknik Danışmanlık ve Satış
Yukarı Avusturya merkez bölgesi ve Salzburg

T +43 1 480 2770-0
kocher@wedco.at

Thomas Flatschacher
Teknik Danışmanlık ve Satış
Tyrol & Vorarlberg,
South Tyrol & Liechtenstein

T +43 1 480 2770-0
flatschacher@wedco.at

Juhász Mihály
Teknik Danışmanlık ve Satış
Batı Macaristan

T +43 1 480 2770-0
juhasz@wedco.at

Köpe Szilárd
Teknik Danışmanlık ve Satış
Doğu Macaristan

T +43 1 480 2770-0
koepe@wedco.at

Veigl Máté
Teknik Danışmanlık ve Satış
Doğu Macaristan

T +43 1 480 2770-0
veigl@wedco.at

Gorazd Izak
Teknik Danışmanlık ve Satış
Slovenya ve Hırvatistan

T +43 1 480 2770-0
izak@wedco.at

Dominik Jurin
Teknik Danışmanlık ve Satış
Çek Cumhuriyeti ve Slovakya

T +43 1 480 2770-0
jurin@wedco.at

Werner Füreder
Uygulama teknisyeni
T +43 1 480 2770-0
fuereder@wedco.at

Georg Maier
Uygulama teknisyeni

T +43 1 480 2770-0
maier@wedco.at

 

ALMA HİZMETİ

 

Peter Kiefer
Pick-Up Hizmeti
Steiermark, Karintiya ve Yukarı Avusturya

M +43 664 855 99 32
pickup@wedco.at

Béla Szilágyi
Pick-Up Hizmeti
Macaristan

M HU +36 30 487 81 12
szilagyi@wedco.at

 

ÜRÜN YÖNETİMİ

 

Amadeus Jatschka
Ürün Müdürü
Paul Horn GmbH

T +43 1 480 2770-28
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 406 15 33
am.jatschka@wedco.at

Daniel Koitz
Ürün Müdürü
WEDCO Kesici Takımlar ve Servis

T +43 1 480 2770-20
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 132
koitz@wedco.at

Thomas Richter
Ürün Müdürü
Sumitomo & Nikken

T +43 1 480 2770-27
F +43 1 480 2770-15
richter@wedco.at

PERSONEL

Larissa Bartosch
İnsan Kaynakları

T +43 1 480 2770-34
F +43 1 480 2770-15
bartosch@wedco.at

PAZARLAMA VE BASIN

Horst Payr
Pazarlama ve Basın

T +43 1 480 2770-19
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 343 57 97

payr@wedco.at

MUHASEBE

Thomas Müller
Muhasebe Sorumlusu

T +43 1 480 2770-12
F +43 1 480 2770-15
mueller@wedco.at

SATIN ALMA

Erik Mühl
Satın Alma

T +43 1 480 2770-48
F +43 1 480 2770-15
muehl@wedco.at

ÜRETİM

Levent Celik
Üretim müdürü

T +43 1 480 2770-21
F +43 1 480 2770-15
celik@wedco.at

KALİTE YÖNETİMİ

Daniel Schweitzer
Kalite Yönetimi Sorumlusu

T +43 1 480 2770-41
F +43 1 480 2770-15
schweitzer@wedco.at

BİZE ULAŞIN