1

İLETİŞİM

 

WEDCO’ya direkt hattınız var! Her zaman tüm sorularınız için doğru kişiyi bulacaksınız. Herhangi bir zamanda bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

 

 

YÖNETİM

 

Edip Bayizit
Yönetim Kurulu Başkanı-Şirket Sahibi

T +43 1 480 2770-0
F +43 1 480 2770-15
office@wedco.at

QR vCard

 

Thomas Fietz
Genel Müdür

T +43 1 480 2770-35
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 137

fietz@wedco.at

QR vCard

 

Horst Payr
Teknik yönetim, imza yetkilisi

T +43 1 480 2770-19
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 343 57 97

payr@wedco.at

QR vCard

 

 

TEKNİK TAVSİYE & SATIŞ

 

Dominik Jurin
Satış Müdürü

F +43 1 480 2770-15
M +43 664 881 25 964
jurin@wedco.at

QR vCard

 

Kurt Miklavc
Teknik Danışmanlık ve Satış

Steiermark, Karintiya ve Güney Burgenland

M +43 664 450 37 90
miklavc@wedco.at

QR vCard

 

Werner Schall
Teknik Danışmanlık ve Satış
Doğu Yukarı Avusturya ve

Batı Aşağı Avusturya

M +43 664 854 63 88
schall@wedco.at

QR vCard

 

 

Tahir Tosun
Teknik Danışmanlık ve Satış
Viyana, Doğu Aşağı Avusturya ve

Kuzey Burgenland

M +43 664 841 90 66
tosun@wedco.at

QR vCard

 

 

Alfons Kocher
Teknik Danışmanlık ve Satış
Yukarı Avusturya merkez bölgesi ve Salzburg

M +43 664 284 80 60
kocher@wedco.at

QR vCard

 

 

Thomas Flatschacher
Teknik Danışmanlık ve Satış
Tyrol & Vorarlberg,
South Tyrol & Liechtenstein

M +43 664 141 05 55
flatschacher@wedco.at

QR vCard

 

 

Mihály Juhász
Teknik Danışmanlık ve Satış
Batı Macaristan

M +43 664 884 24 133
M HU +36 30 751 26 00
juhasz@wedco.at

QR vCard

 

 

Szilárd Köpe
Teknik Danışmanlık ve Satış
Doğu Macaristan

M HU +36 30 838 43 27
koepe@wedco.at

QR vCard

 

 

Gorazd Izak
Teknik Danışmanlık ve Satış
Slovenya ve Hırvatistan

M SI +386 40 788 048
izak@wedco.at

QR vCard

 

 

Josef Nyvlt
Teknik Danışmanlık ve Satış
Çek Cumhuriyeti ve Slovakya

M +43 664 881 259 62
M CZ +420 606 650 684
nyvlt@wedco.at

QR vCard

 

 

Werner Füreder
Uygulama teknisyeni
M +43 664 284 80 58
fuereder@wedco.at

QR vCard

 

 

Georg Maier
Uygulama teknisyeni

M +43 664 884 241 38
maier@wedco.at

QR vCard

 

 

ALMA HİZMETİ

 

Peter Kiefer
Pick-Up Hizmeti
Steiermark, Karintiya ve Yukarı Avusturya

M +43 664 855 99 32
pickup@wedco.at

QR vCard

 

Béla Szilágyi
Pick-Up Hizmeti
Macaristan

M HU +36 30 487 81 12
szilagyi@wedco.at

QR vCard

 

 

ÜRÜN YÖNETİMİ

 

Amadeus Jatschka
Ürün Müdürü
Paul Horn GmbH

T +43 1 480 2770-28
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 406 15 33
am.jatschka@wedco.at

QR vCard

 

Daniel Koitz
Ürün Müdürü
WEDCO Kesici Takımlar ve Servis

T +43 1 480 2770-20
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 132
koitz@wedco.at

QR vCard

 

Thomas Richter
Ürün Müdürü
Sumitomo & Nikken

T +43 1 480 2770-27
F +43 1 480 2770-15
richter@wedco.at

QR vCard

 

 

PERSONEL

 

 

Larissa Bartosch
İnsan Kaynakları

T +43 1 480 2770-34
F +43 1 480 2770-15
bartosch@wedco.at

QR vCard

 

 

PAZARLAMA VE BASIN

 

 

Horst Payr
Pazarlama ve Basın

T +43 1 480 2770-19
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 343 57 97

payr@wedco.at

QR vCard

 

 

MUHASEBE

 

 

Thomas Müller
Muhasebe Sorumlusu

T +43 1 480 2770-12
F +43 1 480 2770-15
mueller@wedco.at

QR vCard

 

SATIN ALMA

 

 

Erik Mühl
Satın Alma

T +43 1 480 2770-48
F +43 1 480 2770-15
muehl@wedco.at

QR vCard

 

 

ÜRETİM

 

 

Levent Celik
Üretim müdürü

T +43 1 480 2770-21
F +43 1 480 2770-15
celik@wedco.at

QR vCard

 

 

KALİTE YÖNETİMİ

 

 

Daniel Schweitzer
Kalite Yönetimi Sorumlusu

T +43 1 480 2770-41
F +43 1 480 2770-15
schweitzer@wedco.at

QR vCard

BİZE ULAŞIN