1

KONTAKT

 

Twój bezpośredni kontakt z WEDCO! U nas zawsze znajdziesz partnerów dedykowanych do kontaktów z Klientami adekwatnie do każdej sprawy. Zachęcamy do kontaktu w każdej chwili.

 

 

ZARZĄDZANIE

 

Edip Bayizit
Wspólnik prowadzący sprawy spółki

T +43 1 480 2770-0
F +43 1 480 2770-15
office@wedco.at

QR vCard

 

Thomas Fietz
Prezes

T +43 1 480 2770-35
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 137

fietz@wedco.at

QR vCard

Horst Payr
Kierownik ds. technicznych, prokurent

T +43 1 480 2770-19
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 343 57 97

payr@wedco.at

QR vCard

 

DORADZTWO TECHNICZNE & SPRZEDAŻ

 

Dominik Jurin
Kierownik sprzedaży

F +43 1 480 2770-15
M +43 664 881 25 964
jurin@wedco.at

QR vCard

 

Kurt Miklavc
Doradztwo techniczne & sprzedaż

Styria, Karyntia & południowy Burgenland

M +43 664 450 37 90
miklavc@wedco.at

QR vCard

 

Werner Schall
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Górna Austria, część wschodnia &

Dolna Austria, część zachodnia

M +43 664 854 63 88
schall@wedco.at

QR vCard

 

Tahir Tosun
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Wiedeń, Dolna Austria część wschodnia &

północny Burgenland

M +43 664 841 90 66
tosun@wedco.at

QR vCard

 

Alfons Kocher
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Oberösterreichischer Zentralraum & Salzburg

M +43 664 284 80 60
kocher@wedco.at

QR vCard

 

Thomas Flatschacher
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Tyrol & Vorarlberg,
Südtirol & Liechtenstein

M +43 664 141 05 55
flatschacher@wedco.at

QR vCard

 

Mihály Juhász
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Węgry, część zachodnia

M +43 664 884 24 133
M HU +36 30 751 26 00
juhasz@wedco.at

QR vCard

 

Szilárd Köpe
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Węgry, część wschodnia

M HU +36 30 838 43 27
koepe@wedco.at

QR vCard

 

Gorazd Izak
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Slowenien & Kroatien

M SI +386 40 788 048
izak@wedco.at

QR vCard

 

Josef Nyvlt
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Republika Czeska & Słowacja

M +43 664 881 259 62
M CZ +420 606 650 684
nyvlt@wedco.at

QR vCard

 

Werner Füreder
Technik ds. zastosowań
M +43 664 284 80 58
fuereder@wedco.at

QR vCard

 

Georg Maier
Technik ds. zastosowań

M +43 664 884 241 38
maier@wedco.at

QR vCard

 

ODBIERANIE NARZĘDZI

 

Peter Kiefer
Odbieranie narzędzi
Styria, Karyntia & Górna Austria

M +43 664 855 99 32
pickup@wedco.at

QR vCard

 

Béla Szilágyi
Odbieranie narzędzi
Węgry

M HU +36 30 487 81 12
szilagyi@wedco.at

QR vCard

 

 

ZARZĄDZANIE PRODUKTAMI

 

Amadeus Jatschka
Manager ds. produktów
Paul Horn GmbH

T +43 1 480 2770-28
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 406 15 33
am.jatschka@wedco.at

QR vCard

Daniel Koitz
Manager ds. produktów
WEDCO Cutting Tools & Service

T +43 1 480 2770-20
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 132
koitz@wedco.at

QR vCard

Thomas Richter
Manager ds. produktów
Sumitomo & Nikken

T +43 1 480 2770-27
F +43 1 480 2770-15
richter@wedco.at

QR vCard

 

PERSONEL

 

 

MARKETING & PRASA

 

 

SIĘGOWOŚĆ

 

Larissa Bartosch
Kierowniczka działu personalnego

T +43 1 480 2770-34
F +43 1 480 2770-15
bartosch@wedco.at

QR vCard

Cisel Kocarslan
Marketing & Prasa

T +43 1 480 2770-31
F +43 1 480 2770-15
kocarslan@wedco.at

QR vCard

Thomas Müller
Kierownik księgowości

T +43 1 480 2770-12
F +43 1 480 2770-15
mueller@wedco.at

QR vCard

 

ZAKUPY

 

 

PRODUKCJĄ

 

 

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

 

Erik Mühl
Zakupy

T +43 1 480 2770-48
F +43 1 480 2770-15
muehl@wedco.at

QR vCard

Ing. Engelbert Spitaler
Zarządzanie Produkcją

T +43 1 480 2770-21
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 841 90 64
spitaler@wedco.at

QR vCard

Daniel Schweitzer
Kierownik Zarządzania Jakością

T +43 1 480 2770-41
F +43 1 480 2770-15
schweitzer@wedco.at

QR vCard

KONTAKT Z NAMI