1

KONTAKT

 

Twój bezpośredni kontakt z WEDCO! U nas zawsze znajdziesz partnerów dedykowanych do kontaktów z Klientami adekwatnie do każdej sprawy. Zachęcamy do kontaktu w każdej chwili.

 

 

ZARZĄDZANIE

 

Edip Bayizit
Wspólnik prowadzący sprawy spółki

T +43 1 480 2770-0
F +43 1 480 2770-15
office@wedco.at

Thomas Fietz
Prezes

T +43 1 480 2770-35
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 137

fietz@wedco.at

Horst Payr
Kierownik ds. technicznych, prokurent

T +43 1 480 2770-19
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 343 57 97

payr@wedco.at

 

DORADZTWO TECHNICZNE & SPRZEDAŻ

 

Dominik Jurin
Kierownik sprzedaży

F +43 1 480 2770-15
jurin@wedco.at

Kurt Miklavc
Doradztwo techniczne & sprzedaż

Styria, Karyntia & południowy Burgenland

miklavc@wedco.at

Werner Schall
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Górna Austria, część wschodnia &

Dolna Austria, część zachodnia

schall@wedco.at

 

Tahir Tosun
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Wiedeń, Dolna Austria część wschodnia &

północny Burgenland

tosun@wedco.at

 

Alfons Kocher
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Oberösterreichischer Zentralraum & Salzburg

kocher@wedco.at

 

Thomas Flatschacher
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Tyrol & Vorarlberg,
Südtirol & Liechtenstein

flatschacher@wedco.at

 

Mihály Juhász
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Węgry, część zachodnia

juhasz@wedco.at

 

Szilárd Köpe
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Węgry, część wschodnia
koepe@wedco.at

Gorazd Izak
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Slowenien & Kroatien

izak@wedco.at

Dominik Jurin
Doradztwo techniczne & sprzedaż
Republika Czeska & Słowacja

jurin@wedco.at

Werner Füreder
Technik ds. zastosowań
fuereder@wedco.at

Georg Maier
Technik ds. zastosowań

maier@wedco.at

 

ODBIERANIE NARZĘDZI

 

Peter Kiefer
Odbieranie narzędzi
Styria, Karyntia & Górna Austria

M +43 664 855 99 32
pickup@wedco.at

 

Béla Szilágyi
Odbieranie narzędzi
Węgry

M HU +36 30 487 81 12
szilagyi@wedco.at

 

ZARZĄDZANIE PRODUKTAMI

 

Amadeus Jatschka
Manager ds. produktów
Paul Horn GmbH

T +43 1 480 2770-28
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 406 15 33
am.jatschka@wedco.at

Daniel Koitz
Manager ds. produktów
WEDCO Cutting Tools & Service

T +43 1 480 2770-20
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 884 24 132
koitz@wedco.at

Thomas Richter
Manager ds. produktów
Sumitomo & Nikken

T +43 1 480 2770-27
F +43 1 480 2770-15
richter@wedco.at

Oliver Rogic
Manager ds. produktów
Narzędzia PCD

T +43 1 480 2770-26
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 84 59 490
rogic@wedco.at

PERSONEL

Larissa Bartosch
Kierowniczka działu personalnego

T +43 1 480 2770-34
F +43 1 480 2770-15
bartosch@wedco.at

MARKETING & PRASA

Horst Payr
Marketing & Prasa

T +43 1 480 2770-19
F +43 1 480 2770-15
M +43 664 343 57 97

payr@wedco.at

SIĘGOWOŚĆ

Thomas Müller
Kierownik księgowości

T +43 1 480 2770-12
F +43 1 480 2770-15
mueller@wedco.at

ZAKUPY

Erik Mühl
Zakupy

T +43 1 480 2770-48
F +43 1 480 2770-15
muehl@wedco.at

PRODUKCJĄ

Levent Celik
Zarządzanie Produkcją

T +43 1 480 2770-21
F +43 1 480 2770-15
celik@wedco.at

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Patrick Petrovic
Kierownik Zarządzania Jakością

T +43 1 480 2770-41
F +43 1 480 2770-15
petrovic@wedco.at

KONTAKT Z NAMI