KONTAK, AVUSTURYA

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Ing. Edip BayizitliogluYönetim Kurulu Başkanı
Thomas FietzCEO
T+43 1 480 2770-35
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424137
Efietz@wedco.at
Horst PayrGenel Müdür & Teknik Müdür
T+43 1 480 2770-19
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 3435797
Epayr@wedco.at
SATIŞ
Dominik JurinAvusturya Satış Müdürü
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 881 25 964
Ejurin@wedco.at
Halis BayizitliogluProje Yöneticisi / Hissedar
T+43 1 480 2770-0
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 1007158
Ehalis@wedco.at
İNSAN KAYNAKLARI & DENETİM
Larissa Bartoschİnsan Kaynakları & Denetim
T+43 1 480 2770-34
F+43 1 480 2770-15
Ebartosch@wedco.at
MUHASEBE
Thomas MüllerMuhasebe
T+43 1 480 2770-12
F+43 1 480 2770-15
Emueller@wedco.at
PAZARLAMA
Cisel BarlanPazarlama
T+43 1 480 2770-31
F+43 1 480 2770-15
Ebarlan@wedco.at
ÜRÜN YÖNETİMİ
Daniel KoitzWEDCO Kesici Takımlar & Servis
T+43 1 480 2770-20
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424132
Ekoitz@wedco.at
Werner FürederWEDCO Kesici Takımlar & Teknik Destek
M+43 664 2848058
Efuereder@wedco.at
Amadeus JatschkaPaul Horn GmbH
T+43 1 480 2770-28
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 4061533
Eam.jatschka@wedco.at
Thomas RichterSumitomo & Nikken
T+43 1 480 2770-27
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 343 57 97
Erichter@wedco.at
INNOVATION ASSISTENTS
Ernst DietzlInnovation assistent
T+43 1 480 2770-61
F+43 1 480 2770-15
Edietzl@wedco.at
SATIŞ EKİBİ (AVUSTURYA)
Kurt MiklavcSteiermark & Güney Burgenland
M+43 664 4503790
Emiklavc@wedco.at
Dominik ZeiserDoğu Tirol, Salzburg & Kärnten
M+43 664 840 79 99
Ezeiser@wedco.at
Alfons KocherYukarı Avusturya
M+43 664 2848060
Ekocher@wedco.at
Werner SchallDoğu Yukarı Avusturya & Bati Asaği Avusturya
M+43 664 8546388
Eschall@wedco.at
Tahir TosunViyana, Güney Niederösterreich & Kuzey Burgenland
M+43 664 8419066
Etosun@wedco.at
Thomas FlatschacherTirol & Vorarlberg
M+43 664 1410555
Eflatschacher@wedco.at
SATIŞ EKİBİ (EXPORT)
Thomas FlatschacherGüney Tirol & Liechtenstein
M+43 664 1410555
Eflatschacher@wedco.at
Mihály JuhászBatı Macaristan
M (AT)+43 664 884 241 33
M (HU)+36 30 751 26 00
Ejuhasz@wedco.at
Szilárd KöpeDoğu Macaristan
M (HU)+36 30 838 43 27
Ekoepe@wedco.at
Dušan ŽolgarSlovenya & Hırvatistan
M (SI)+386 40 788 048
Ezolgar@wedco.at
ÜRETİM
Engelbert SpitalerÜretim Müdürü
T+43 1 480 2770-21
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 8419064
Espitaler@wedco.at
DAĞITIM SERVİSİ
Peter KieferSteiermark, Kärnten & Yukarı Avusturya
M+43 664 8559932
Epickup@wedco.at
KEY ACCOUNT MANAGEMENT
Claudia Theyrer 
T+43 1 480 2770-13
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424131
Etheyrer@wedco.at
BÜRO-YÖNETİM
Cisel Barlan
T+43 1 480 2770-31
F+43 1 480 2770-15
Ebarlan@wedco.at
DEPO & DAĞITIM SORUMLUSU
Medet Safak 
T+43 1 480 2770-18
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424135
Esafak@wedco.at