KAPCSOLAT, AUSZTRIA

 

ÜGYVEZETÉS
Ing. Edip BayizitliogluElnök-vezérigazgató
Thomas FietzVezérigazgató
T+43 1 480 2770-35
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424137
Efietz@wedco.at
Horst PayrMűszaki vezérigazgató
T+43 1 480 2770-19
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 3435797
Epayr@wedco.at
DISTRIBUTION
Dominik JurinÉrtékesítési vezető
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 881 25 964
Ejurin@wedco.at
Halis BayizitliogluProjektmenedzser/Részvevo
T+43 1 480 2770-0
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 1007158
Ehalis@wedco.at
HUMÁN ERŐFORRÁS ÉS CONTROLLING
Larissa BartoschHumánerőforrás és Controlling
T+43 1 480 2770-34
F+43 1 480 2770-15
Ebartosch@wedco.at
SZÁMVITEL
Thomas MüllerPénzügyi
T+43 1 480 2770-12
F+43 1 480 2770-15
Emueller@wedco.at
MARKETING
Cisel BarlanMarketing
T+43 1 480 2770-31
F+43 1 480 2770-15
Ebarlan@wedco.at
TERMÉKMENEDZSMENT
Daniel KoitzWEDCO Cutting Tools & Service
T+43 1 480 2770-20
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424132
Ekoitz@wedco.at
Werner FürederMűszaki támogatás WEDCO Cutting Tools
M+43 664 2848058
Efuereder@wedco.at
Amadeus JatschkaPaul Horn GmbH
T+43 1 480 2770-28
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 4061533
Eam.jatschka@wedco.at
Thomas RichterSumitomo & Nikken
T+43 1 480 2770-27
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 343 57 97
Erichter@wedco.at
INNOVATION ASSISTENTS
Ernst DietzlInnovation assistent
T+43 1 480 2770-61
F+43 1 480 2770-15
Edietzl@wedco.at
TERÜLETI KÉPVISELŐK - AUSZTRIA
Kurt MiklavcStájerország & Dél-Burgenland
M+43 664 4503790
Emiklavc@wedco.at
Dominik ZeiserSalzburg, Nyugat-Stájerország, Karintia & Kelet-Tirol
M+43 664 840 79 99
Ezeiser@wedco.at
Alfons KocherFelső-Ausztria
M+43 664 2848060
Ekocher@wedco.at
Werner SchallKelet-Felső-Ausztria, Nyugat-Alsó-Ausztria
M+43 664 8546388
Eschall@wedco.at
Tahir TosunBécs, Alsó-Ausztria & Burgenland
M+43 664 8419066
Etosun@wedco.at
Thomas FlatschacherTirol & Vorarlberg
M+43 664 1410555
Eflatschacher@wedco.at
TERÜLETI KÉPVISELŐK - EXPORT
Thomas FlatschacherDél-Tirol & Liechtenstein
M+43 664 1410555
Eflatschacher@wedco.at
Mihály JuhászNyugat-Magyarország
M (AT)+43 664 884 241 33
M (HU)+36 30 751 26 00
Ejuhasz@wedco.at
Szilárd KöpeKelet-Magyarország
M (HU)+36 30 838 43 27
Ekoepe@wedco.at
Dušan ŽolgarSlovénia & Horvátország
M (SI)+386 40 788 048
Ezolgar@wedco.at
GYÁRTÁS
Engelbert SpitalerGyártásvezető
T+43 1 480 2770-21
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 8419064
Espitaler@wedco.at
FUTÁRSZOLGÁLAT - AUSZTRIA
Peter KieferStájerország, Karintia & Felső-Ausztria
M+43 664 8559932
Epickup@wedco.at
KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATTARTÓ
Claudia Theyrer 
T+43 1 480 2770-13
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424131
Etheyrer@wedco.at
IRODA VEZETŐ
Cisel Barlan
T+43 1 480 2770-31
F+43 1 480 2770-15
Ebarlan@wedco.at
RAKTÁR ÉS KISZÁLLÍTÁS
Medet Safak 
T+43 1 480 2770-18
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424135
Esafak@wedco.at